top of page
logo.png
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Parfum launch party & Christmas shopping

wo 17 dec

|

Bergsingel 170-A

Vanaf nu zijn wij ook een parfumerie! Kom onze parfum ontdekken tijdens onze launch party. Met make-up touch-ups, hapjes & drankjes. Ontdek jouw nieuwe geur en shop hem deze avond . 💫

Parfum launch party & Christmas shopping
Parfum launch party & Christmas shopping

Tijd en locatie

17 dec 2025, 19:00

Bergsingel 170-A, Bergsingel 170-A, 3037 GN Rotterdam, Nederland

Over het evenement

We nodigen je van harte uit voor een gezellige en exclusieve avond in onze salon 🎉


Tijdens deze launch party maken jullie kennis met Tap Parfum: maar liefst 200 geuren, geïnspireerd op bekende parfums van Douglas, de Bijenkorf en Skins – echte parfum, niet te onderscheiden van de bekende parfums, maar dan betaalbaar. Tap jouw favoriete geur in een flesje of tasverstuiver naar keuze. Perfect voor jezelf én als kerstcadeau. Deze avond ontvang je van ons 15% kennismakingskorting op de parfums.


Daarnaast is dokter Irene, gerenommeerd cosmetisch arts met een eigen praktijk in Delft, speciaal deze avond bij ons aanwezig voor Botoxbehandelingen met een mooie kerstkorting. Wil je graag een afspraak bij haar inplannen? Stuur ons dan een berichtje!


Ben je nog op zoek naar een mooi kerstcadeau? Giftcards worden deze avond verhoogd met 10% extra waarde.

Shop prachtige sieraden van Sun Kissed, de leukste wanna haves én ontdek de…


Deel dit evenement

The Glam bar

Phone: 010 2545424 (09.00 en 17.30)

OPENINGSTIJDEN

Maandag Gesloten.

Dinsdag - 9.00 - 17.30

Woensdag 9.00 - 17.30

Donderdag 9.00 - 17.30

Vrijdag 9.00 - 17.30

Zaterdag 9.00 - 18.00

Zondag 10.00 - 17.00 

Wij bieden jou de luxe om buiten de openingstijden geholpen te worden. Hier wordt een toeslag van €30 per uur per styliste voor berekend.  Aanvragen hiervoor kunnen uitsluitend over de mail of telefonisch gedaan worden. 

Wil jij ons team komen versterken?
Stuur je cv en motivatie naar: info@theglambar.nl

bottom of page